Trandafiri Giardina® (Tan97289)
62,00 lei – 85,00 leiInterval de prețuri: 62,00 lei până la 85,00 lei
Trandafiri Giardina
Remarcabil trandafir cățărător cu florile mari, într-o nuanță romantică minunată de roz deschis, margini mai deschise. Parfum moderat, fructat, dulce. Poate fi folosit pentru flori tăiate, grădină, stâlp sau catarator.
Așa cum am promis, m-am ținut de cuvânt și spectaculoasa Giardina a revenit în site.
| Discount | Cantitate | Pret / bucata |
|---|---|---|
| 3% | 3 - 4 | 3% 60,14 lei |
| 5% | 5 + | 5% 58,90 lei |
Trandafiri Giardina®
Producătorul Tantau ne oferă un superb exemplar de trandafir cățărător. Pentru a se maturiza și a oferi un spectacol absolut, acest trandafir Giardina® are nevoie de doi până la trei ani.
Florile sale sunt mari, înfloresc pe toată durata sezonului și are ramificații până jos. Parfumul său moderat are tonuri fructat-dulci.
Frunzele sunt extrem de rezistente la boli.
Greutatea la livrare este de 0.5 kg pentru rădăcina nudă și 3 kg pentru planta la ghiveci.
Caracteristici pe scurt:
| Culoare: | Roz |
| Parfum: | Moderat, Fructat, Tonuri dulci |
| Înflorire repetată: | Da |
| Înălțime la maturitate: | Până la 300-400 cm |
| Producător: | Tantau® |
| Rezistența la boli: | Foarte rezistent |
| Rezistența la ingheț: |
Rezistent, până la -29 de grade |
Dacă ți-a plăcut acest trandafir, dă click aici pentru a vedea toata colecția de trandafiri. Poți complimenta grădina ta cu bujorii pe care ți-i recomandăm cu drag.
| Greutate | Nu se aplică |
|---|---|
| Dimensiuni | Nu se aplică |
| Denumire | Trandafiri Giardina® |
| Cățărător | Da |
| Culoare | Roz |
| Înălțimea la maturitate | Până la 300-400 cm |
| Rezistența la îngheț | Rezistent, până la -29 de grade |
| Rezistența la boli | Foarte rezistent |
| Producător | Tantau® |
| Parfum | Dulce, Fructat, Moderat |
| Greutate la livrare | 0,5 kg pentru rădăcină nudă, 3 kg când se livrează la ghiveci |
| Disponibil la | Opțiunea Ghiveci, Opțiunea Rădăcină nudă |










Recenzii
Nu există recenzii până acum.