Magnolia Sunrise
328,00 lei
Magnolia Sunrise
Magnolia Sunrise este un soi splendid cu flori albe cu nuanțe mari de roz-violet la bază.
Livrăm orice tip de magnolie cu precomandă.
Următoarea livrare se va face săptămânile următoare, în limita stocului și cu prioritate la comandare.
Te așteptăm și pe comenzi@gradinaresc.ro sau 0738 647 458.
Disponibil pentru precomandă
Categorii: Magnolii, Plante la comandă
Etichete: Magnolia, Magnolii
Descriere
Magnolia Sunrise
Iată o magnolie de talie mică, pretabilă în orice grădină!
Încântător de privit și de simțit, magnolia Sunrise este un moment magic pe care trebuie să-l trăiești măcar o dată în viață.
Este o experiență care te conectează la esența naturii
Se livrează la ghiveci de 9l, înălțime de minim 75 cm la livrare (excluzând înălțimea ghiveciului).
Caracteristici pe scurt:
| Culoare: | Alb, Galben, Roșu |
| Parfum: | Moderat |
| Înflorire: | Aprilie, Mai |
| Înălțime la maturitate: | 100 cm – 200 cm |
| Condiții de lumină: | Soare, Semi-Umbră |
| Rezistența la boli: | Rezistent |
| Rezistența la îngheț: |
-15°C până la -20°C |
Nu știi ce magnolie să alegi? Te invităm să dai click aici pentru a vedea toată colecția de magnolii spectaculoase și să îți alegi preferata. Poți complimenta grădina ta cu bujorii pe care ți-i recomandăm cu drag. Sau poate preferi trandafirii?
Informații suplimentare
| Greutate | 4 kg |
|---|---|
| Denumire | Magnolia Sunrise |
| Culoare | Alb, Galben, Roșu |
| Parfum | Moderat |
| Greutate la livrare | 9 kg |
| Rezistența la boli | Rezistent |
| Rezistența la îngheț | -15°C până la -20°C, Rezistent |
| Înălțimea la maturitate | 100 – 200 m |
| Disponibil la | Opțiunea Ghiveci |
Recenzii (0)
Fii primul care adaugi o recenzie la „Magnolia Sunrise” Anulează răspunsul
Produse similare
Magnolia Manchu Fan
328,00 lei
Magnolia Manchu Fan
Magnolia Manchu Fan este o magnolie rară cu flori alb-crem care poate reinflori în iulie.Următoarea livrare se va face în luna mai 2024, în limita stocului și cu prioritate la comandare.
Livrarea pentru acest tip de magnolie se face DOAR cu precomandă. Te așteptăm și pe comenzi@gradinaresc.ro sau 0738 647 458.
Magnolia Susan
328,00 lei
Magnolia Susan
Iată o magnolie de potrivită pentru orice fel de grădini. Este varietate uimitoare când este văzută în plină floare primăvara.Livrăm orice tip de magnolie cu precomandă.
Următoarea livrare se va face săptămânile următoare, în limita stocului și cu prioritate la comandare.
Te așteptăm și pe comenzi@gradinaresc.ro sau 0738 647 458.
Magnolia grandiflora Little Gem
374,00 lei
Magnolia gradiflora Little Gem
Magnolia Little Gem este magnolia veșnic-verde care este de o frumusețe deosebită.Livrăm orice tip de magnolie cu precomandă.
Următoarea livrare se va face săptămânile următoare, în limita stocului și cu prioritate la comandare.
Te așteptăm și pe comenzi@gradinaresc.ro sau 0738 647 458.
Magnolia Satisfaction
328,00 lei
Magnolia Daphne
328,00 lei
Magnolia Black Tulip
366,00 lei
Trandafiri EOS®
78,00 lei – 88,00 leiInterval de prețuri: 78,00 lei până la 88,00 lei
Trandafiri EOS®
Trandafirii EOS® sunt opera excepțională a creatorului Enrico Barni. A fost introdus în anul 2009, fiind un soi relativ nou.
Acest trandafir se aduce cu precomandă. Următoarea livrare pentru el este în luna mai 2024, varianta GHIVECI.
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri Boscobel® (Auscousin)
80,00 lei – 110,00 leiInterval de prețuri: 80,00 lei până la 110,00 lei
Trandafiri Boscobel®
Denumirea acestui trandafir minunat provine de la Casa Boscobel (1632) din localitatea Shropshire, din vestul Angliei.
Floarea adultă a trandafirilor Boscobel® ajunge până la 78 de petale, la maturitate.
Creatorul trandafirilor Boscobel® (Auscousin) este David Austin.
Iubitorii de trandafiri Boscobel® confirmă ce minunați sunt acești trandafiri!
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.