Magnolia Sunrise
328,00 lei
Magnolia Sunrise
Magnolia Sunrise este un soi splendid cu flori albe cu nuanțe mari de roz-violet la bază.
Livrăm orice tip de magnolie cu precomandă.
Următoarea livrare se va face săptămânile următoare, în limita stocului și cu prioritate la comandare.
Te așteptăm și pe comenzi@gradinaresc.ro sau 0738 647 458.
Disponibil pentru precomandă
Categorii: Magnolii, Plante la comandă
Etichete: Magnolia, Magnolii
Descriere
Magnolia Sunrise
Iată o magnolie de talie mică, pretabilă în orice grădină!
Încântător de privit și de simțit, magnolia Sunrise este un moment magic pe care trebuie să-l trăiești măcar o dată în viață.
Este o experiență care te conectează la esența naturii
Se livrează la ghiveci de 9l, înălțime de minim 75 cm la livrare (excluzând înălțimea ghiveciului).
Caracteristici pe scurt:
| Culoare: | Alb, Galben, Roșu |
| Parfum: | Moderat |
| Înflorire: | Aprilie, Mai |
| Înălțime la maturitate: | 100 cm – 200 cm |
| Condiții de lumină: | Soare, Semi-Umbră |
| Rezistența la boli: | Rezistent |
| Rezistența la îngheț: |
-15°C până la -20°C |
Nu știi ce magnolie să alegi? Te invităm să dai click aici pentru a vedea toată colecția de magnolii spectaculoase și să îți alegi preferata. Poți complimenta grădina ta cu bujorii pe care ți-i recomandăm cu drag. Sau poate preferi trandafirii?
Informații suplimentare
| Greutate | 4 kg |
|---|---|
| Denumire | Magnolia Sunrise |
| Culoare | Alb, Galben, Roșu |
| Parfum | Moderat |
| Greutate la livrare | 9 kg |
| Rezistența la boli | Rezistent |
| Rezistența la îngheț | -15°C până la -20°C, Rezistent |
| Înălțimea la maturitate | 100 – 200 m |
| Disponibil la | Opțiunea Ghiveci |
Recenzii (0)
Fii primul care adaugi o recenzie la „Magnolia Sunrise” Anulează răspunsul
Produse similare
Trandafiri Uetersener Klosterrose®
88,00 lei – 213,00 leiInterval de prețuri: 88,00 lei până la 213,00 lei
Trandafiri Uetersener Klosterrose®
Face senzație cu înflorirea timpurie și cu aspectul general al plantei.
**
Simplifică-ți treaba și cumpără trandafiri la ghiveci, gata pregătiți să-i dirijezi spre o arcadă de vis.
I-am denumit astfel ”trandafiri semi-arcadă”, pentru că au înălțimea la livrare de de minim 160 cm.
Livrarea pentru acest trandafir * opțiunea LA GHIVECI * este momentan oprită. Dacă doriți alternativă la acești trandafiri, vă pot recomanda trandafirii Wollerton Old Hall™ sau trandafirii The Pilgrim®.
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri semi-arcadă New Dawn®
88,00 lei – 194,00 leiInterval de prețuri: 88,00 lei până la 194,00 lei
Trandafiri New Dawn®
...pentru perioada de înflorire îndelungată și pentru că nu necesită tăieri riguroase.
Simplifică-ți treaba și cumpără trandafiri la ghiveci, gata pregătiți să-i dirijezi spre o arcadă de vis.
I-am denumit astfel ”trandafiri semi-arcadă”, pentru că au înălțimea de de minim 160 cm.
Opțiunea ”RĂDĂCINĂ NUDĂ” se livrează în noiembrie 2024.
Următoarea livrare pentru opțiunea ”LA GHIVECI” se face în februarie 2025. Vom debloca precomenzile la începutul anului 2025.
Te așteptăm și pe comenzi@gradinaresc.ro sau 0738 647 458.
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Magnolia Festirose®
328,00 lei
Magnolia Butterflies
338,00 lei
Magnolia acuminata Butterflies
Iată un soi excepțional, considerat unul dintre cele mai bune soiuri cu flori galbeneLivrăm orice tip de magnolie cu precomandă.
Următoarea livrare se va face săptămânile următoare, în limita stocului și cu prioritate la comandare.
Te așteptăm și pe comenzi@gradinaresc.ro sau 0738 647 458.
Trandafiri Pierre de Ronsard® semi-arcadă
88,00 lei – 194,00 leiInterval de prețuri: 88,00 lei până la 194,00 lei
Trandafiri Pierre de Ronsard®
...pentru atunci când decizi să dai grădinii tale un aer cochet! Zero compromisuri.
Simplifică-ți treaba și cumpără trandafiri la ghiveci, gata pregătiți să-i dirijezi spre o arcadă de vis.
I-am denumit astfel ”trandafiri semi-arcadă”, pentru că au înălțimea la livrare de de minim 160 cm.
Opțiunea ”la ghiveci” nu este momentan în stoc. Dacă însă ești fan/ă ”Eden Rose”, iată două alternative care promit să te bucure la fel de mult: Red Edenrose și/sau Mini Edenrose.
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Magnolia Satisfaction
328,00 lei
Magnolia March Till Frost
366,00 lei
Evaluat la 5.00 din 5
Magnolia March Till Frost
Magnolia March Till Frost este magnolia care are înfloriri repetate pe tot parcursul sezonului, din primăvară până toamna.
Livrăm orice tip de magnolie cu precomandă.
Următoarea livrare se va face săptămânile următoare, în limita stocului și cu prioritate la comandare.
Te așteptăm și pe comenzi@gradinaresc.ro sau 0738 647 458.
Magnolia Black Tulip
366,00 lei






Recenzii
Nu există recenzii până acum.