Clematite/Clematis Danuta
Clematite/Clematis Danuta
| Culoarea florilor | roz |
| Înălțimea plantei | 3.5 m |
| Mărimea florilor | mari |
| Lunile de înflorire | VI, VII |
| Aspect (expunere) | S, E, W |
| Mod de tăiere | 3 (puternic) |
| Rezistență la îngheț | Zonele 4 - 9 |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Clematite/Clematis Change of Heart
Clematite/Clematis Change of Heart
| Culoarea florilor | roz |
| Înălțimea plantei | 1.7-2 m |
| Mărimea florilor | mari |
| Lunile de înflorire | V, VI, VII |
| Aspect (expunere) | S, E, W |
| Mod de tăiere | 3 (puternic) |
| Rezistență la îngheț | Zonele 4 - 9 |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Clematite/Clematis Bride’s Bouquet
Clematite/Clematis Bride's Bouquet - Eleganță Albă Pură
| Culoarea florilor | alb |
| Înălțimea plantei | 1-1.2 m |
| Mărimea florilor | medii |
| Lunile de înflorire | V, VI,VII, X |
| Aspect (expunere) | S, E, W |
| Mod de tăiere | 2 (ușoară) |
| Rezistență la îngheț | Zonele 4 - 9 |
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Bujori Wladyslawa
Bujori Wladyslawa
Bujorul Wladyslawa este bujorul cu parfum, înflorire lungă și parfum. Te invit să urmărești colecția de bujori premiați, aici. Premiile acordate sunt o dovadă incontestabilă a valorii acestor bujori.Livrarea pentru această varietate se face în septembrie / octombrie 2025, opțiunea ”bulbi de bujori”. Invitația este de a precomanda încă de pe-acum, pentru a avea prioritate la livrare și la stoc.
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri Westerland®
Trandafiri Westerland®
Acești trandafiri sunt unii dintre cei mai parfumați trandafiri portocalii. Au toleranță bună la secetă, prin urmare pot fi o opțiune excelentă pentru casa de la țară.Opțiunea ”la ghiveci” este în stoc.
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri Tottering by Gently® (Auscartoon)
Trandafiri Tottering by Gently® (Auscartoon)
Acești trandafiri sunt foarte sănătoși și cu înflorire abundentă. Ne duc cu gândul inclusiv la trandafirii Kew Gardens®.Opțiunea ”la ghiveci” se livrează începând din luna martie 2026.
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri Ghislaine de Féligonde
Trandafiri Ghislaine de Féligonde
Ce bucurie este acest trandafir galben, cățărător de la David Austin!Opțiunea ”ghiveci” este acum în stoc pentru tine.
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri Lemon Siluetta® creație 2023 Kordes
Trandafiri Lemon Siluetta® creație 2023 Kordes
Acești trandafiri fac parte din soiurile noi de la Kordes din anul 2023. Cele mai noi creații (de trandafiri) beneficiază întotdeauna de cele mai noi inovații în cercetare. Hai să fim parte din poveste și din istoria fascinantă a trandafirilor!
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri Roseromantic®
Trandafiri Roseromantic®
Acești trandafiri fac parte din colecția Klima-Rose® a Kordes. Sunt trandafiri foarte sănătoși și formează o tufă compactă.
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri Escimo®
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri blütenRhein® creație 2024 Kordes
Trandafiri blütenRhein® creație 2024 Kordes
Acești trandafiri fac parte din cele 5 soiuri noi de la Kordes din 2024. Cele mai noi creații (de trandafiri) beneficiază întotdeauna de cele mai noi inovații în cercetare. Hai să fim parte din poveste și din istoria fascinantă a trandafirilor!
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Bujori de cumpărat bujori de comandat
Bujori de cumpărat, bujori de comandat
Acum avem sute de soiuri de bujori: cele mai iubite, noutăți și rarități, la doar un pas distanță. Te așteptăm pentru oferte personalizate pe comenzi@gradinaresc.ro.
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
