Trandafiri Lemon Siluetta® creație 2023 Kordes
87,00 lei – 103,00 leiInterval de prețuri: 87,00 lei până la 103,00 lei
Trandafiri Lemon Siluetta® creație 2023 Kordes
Acești trandafiri fac parte din soiurile noi de la Kordes din anul 2023.
Cele mai noi creații (de trandafiri) beneficiază întotdeauna de cele mai noi inovații în cercetare. Hai să fim parte din poveste și din istoria fascinantă a trandafirilor!
Trandafiri Lemon Siluetta® creație 2023 Kordes
Acești trandafiri fac parte din soiurile noi de la Kordes din anul 2023.
Înflorește încontinuu, este incredibil ce hărnicuță este ”Lemon Siluetta®”.
Are o rezistență fantastică în fața caniculei, chiar o adoră.
Greutatea la livrare este 0.5 kg pentru rădăcină nudă și 2 kg pentru ghiveci.
Caracteristici pe scurt:
| Culoare: | Galben |
| Parfum: | Discret |
| Înflorire repetată: | Da |
| Înălțime la maturitate: | 180 cm |
| Producător: | Kordes |
| Rezistența la boli: | Foarte rezistent |
| Rezistența la ingheț: |
Foarte rezistent |
Dacă ți-a plăcut acest trandafir, dă click aici pentru a vedea toata colecția de trandafiri. Poți complimenta grădina ta cu bujorii pe care ți-i recomandăm cu drag.
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 30 × 30 cm |
| Producător | Kordes |
| Denumire | Trandafiri Lemon Siluetta® |
| Parfum | Moderat |
| Rezistența la boli | Foarte rezistent |
| Rezistența la îngheț | Foarte rezistent |
| Înflorire repetată | Da |
| Greutate la livrare | 0,5 kg pentru rădăcină nudă, 2 kg cand se livrează la ghiveci |
| Disponibil la | Opțiunea Ghiveci, Opțiunea Rădăcină nudă |
| Culoare | Galben |


















Recenzii
Nu există recenzii până acum.