Trandafiri Stainless Steel®
88,00 lei – 118,00 leiInterval de prețuri: 88,00 lei până la 118,00 lei
Trandafiri Hot Cocoa®
85,00 lei – 100,00 leiInterval de prețuri: 85,00 lei până la 100,00 lei
Trandafiri Ketchup & Mustard®
78,00 lei – 95,00 leiInterval de prețuri: 78,00 lei până la 95,00 lei
Trandafiri Ketchup & Mustard®
Cu înflorire extraordinar de abundentă, acești trandafiri au parfumul perfect (de ceai și de măr).
Are rezistență mare în fața caniculei.
Livrarea pentru acest trandafir, opțiunea ”la ghiveci” se face din stoc, iar opțiunea la ”rădăcină nudă” * se face în noiembrie 2024.
| Discount | Cantitate | Pret / bucata |
|---|---|---|
| 3% | 3 - 4 | 3% 75,66 lei |
| 5% | 5 + | 5% 74,10 lei |
Descriere
Trandafiri Ketchup & Mustard®
Bucură-te de farmecul acestui sublim trandafir!
Dimensiunea florii este de 8,25 cm în diametru.
Are rezistență mare în fața caniculei.
Greutatea la livrare este de 0.5 kg pentru rădăcină nudă și 3 kg pentru planta la ghiveci.
Caracteristici pe scurt:
| Culoare: | Roșu-aprins / Galben |
| Parfum: | Moderat ceai, Măr |
| Înflorire: | Pe tot parcursul sezonului |
| Înălțime la maturitate: | 90-110 cm |
| Producător: | Christian Bédard |
| Rezistența la boli: | Foarte rezistent |
| Rezistența la îngheț: |
Rezistent |
Dacă ți-a plăcut acest trandafir, dă click aici pentru a vedea toata colecția de trandafiri. Poți complimenta grădina ta cu bujorii pe care ți-i recomandăm cu drag.
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 30 × 30 cm |
| Denumire | Trandafiri Ketchup & Mustard® |
| Culoare | Bicolor |
| Dimensiunea florilor | 8 cm |
| Folosit pentru flori tăiate | Da |
| Greutate la livrare | 0,5 kg pentru rădăcină nudă, 3 kg când se livrează la ghiveci |
| Înălțimea la maturitate | max 110 cm |
| Înflorire | Foarte bogată, Pe tot parcursul sezonului |
| Înflorire repetată | Da |
| Parfum | De ceai, Măr, Moderat |
| Producător | Christian Bédard |
| Rezistența la boli | Foarte rezistent |
| Rezistența la îngheț | Rezistent |
| Tip floare | Mare |
| Trandafir floribunda, cu înflorire repetată | Da |
| Disponibil la | Opțiunea Ghiveci, Opțiunea Rădăcină nudă |
| Locația de plantare | Soare plin |
Recenzii (0)
Fii primul care adaugi o recenzie la „Trandafiri Ketchup & Mustard®” Anulează răspunsul
Produse similare
Trandafiri Mokarosa®
88,00 lei – 135,00 leiInterval de prețuri: 88,00 lei până la 135,00 lei
Trandafiri Mokarosa®
Trandafirii Mokarosa® au fost crescuți înainte de anul 2014 de către cultivatorul Gareth Fryer (Regatul Unit) și introduși în 2014 de către Pépinières de la Saulaie din Franța sub această denumire. Face parte din categoria trandafirilor Teahibrid.
Livrarea pentru acest trandafir * opțiunea LA GHIVECI * se face pe tot parcursul anului, iar livrarea pentru opțiunea ”RĂDĂCINĂ NUDĂ” se face la finalul lunii noiembrie 2025.
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri Occhi di Fata®
88,00 lei – 100,00 leiInterval de prețuri: 88,00 lei până la 100,00 lei
Evaluat la 5.00 din 5
Trandafiri Occhi di Fata®
Trandafirii Occhi di Fata® au fost introduși în anul 2004 de către talentatul creator italian Enrico Barni.
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri Modern Art®
55,00 lei – 68,00 leiInterval de prețuri: 55,00 lei până la 68,00 lei
Trandafiri Modern Art®
Creatorul Tantau ne oferă trandafirii Modern Art®, un soi teahibrid nou, din 2019.
Recomandăm să urmărești la noi pe site și trandafirii Chippendale®, un soi asemănător, la fel de iubit și de apreciat.
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri Märchenzauber®
66,00 lei – 96,00 leiInterval de prețuri: 66,00 lei până la 96,00 lei
Trandafiri Märchenzauber®
Trandafirii Märchenzauber® fac parte din colecția Fairy Tale Rose (Trandafiri de basm) și au fost introduși în anul 2015 de către creatorul Kordes.
Deja în anul 2016, trandafirii Märchenzauber® au câștigat premiul Golden Rose în Baden Baden, iar în 2017 au primit certificare ADR („Anerkannte Deutsche Rosen” (trandafiri recunoscuți în Germania).
Trandafirii Märchenzauber'® sunt trandafiriii pe care îi dorești în colecția ta!
Acest trandafir * opțiunea LA GHIVECI * este disponibil din primăvara anului 2026.
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri Abracadabra®
65,00 lei – 75,00 leiInterval de prețuri: 65,00 lei până la 75,00 lei
Trandafiri Abracadabra®
Vrei și trandafiri roșii, dar și trandafiri galbeni în același timp? Abracadabra®! Acum, ai această posibilitate cu trandafirii Abracadabra® de la creatorul Kordes.
Acești trandafiri sunt premiați la diferite concursuri internaționale.
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri Thomas A. Beckett® (Auswinston)
71,00 lei – 79,00 leiInterval de prețuri: 71,00 lei până la 79,00 lei
Trandafiri Thomas A. Beckett®? Da, ei sunt unii dintre cei mai frumoși și mai rezistenți trandafiri ai lui David Austin.
Aceștia sunt denumiți după numele arhiepiscopului din Catedrala Canterbury.
Acest trandafir este un soi distinct, care se face remarcat în orice grădină chic.
Trandafirii Thomas A. Beckett® sunt trandafiri creați cu grijă și pasiune de către producătorul David Austin.
Ce părere aveți despre trandafirii Thomas A. Beckett® (Auswinston)?
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri Kosmos® (Korpriges)
59,00 lei – 72,00 leiInterval de prețuri: 59,00 lei până la 72,00 lei
Trandafiri Kosmos®
Trandafirul Kosmos® are un parfum moderat, cu o prezență memorabilă. Este și motivul pentru care a fost premiat în competițiile la care a participat.
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri Eustacia Vye® (Ausegdon)
92,00 lei – 138,00 leiInterval de prețuri: 92,00 lei până la 138,00 lei
Trandafiri Eustacia Vye
Tânăra educată din romanul lui Thomas Hardy, "The Return of the Native" ("Întoarcerea băștinașului") dă numele acestui trandafir absolut adorabil.
Îl vrei în colecția ta pentru că aduce căldură, lumină și bucurie!
Opțiunea ”LA GHIVECI” este din nou în stoc.
Te așteptăm și pe comenzi@gradinaresc.ro sau 0738 647 458.
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.












Recenzii
Nu există recenzii până acum.