Trandafiri Eustacia Vye® (Ausegdon)
92,00 lei – 138,00 leiInterval de prețuri: 92,00 lei până la 138,00 lei
Trandafiri Eustacia Vye
Tânăra educată din romanul lui Thomas Hardy, „The Return of the Native” („Întoarcerea băștinașului”) dă numele acestui trandafir absolut adorabil.
Îl vrei în colecția ta pentru că aduce căldură, lumină și bucurie!
Opțiunea ”LA GHIVECI” este din nou în stoc.
Te așteptăm și pe comenzi@gradinaresc.ro sau 0738 647 458.
| Discount | Cantitate | Pret / bucata |
|---|---|---|
| 3% | 3 - 4 | 3% 89,24 lei |
| 5% | 5 + | 5% 87,40 lei |
Trandafiri Eustacia Vye®
Răvășit dar fermecător în același timp? Trandafirul Eustacia Vye® știe cum se face această magie.
Parfumul său este puternic fructat.
Arbustul este viguros, puternic și foarte rezistent. O splendoare vizuală!
Greutatea la livrare este de 0.5 kg pentru rădăcină nudă și 3 kg pentru ghiveci.
Caracteristici pe scurt:
| Culoare: | Roz cu tonuri caisă |
| Parfum: | Puternic fructat |
| Înflorire repetată: | Da |
| Înălțime la maturitate: | Până la 125 cm |
| Producător: | Davin Austin |
| Rezistența la boli: | Foarte rezistent |
| Rezistența la ingheț: |
Rezistent, până la -25 de grade |
Dacă ți-a plăcut acest trandafir, dă click aici pentru a vedea toata colecția de trandafiri. Poți complimenta grădina ta cu bujorii pe care ți-i recomandăm cu drag.
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 30 × 30 cm |
| Denumire | Trandafir Eustacia Vye® |
| Culoare | Caisă |
| Greutate la livrare | 0,5 kg pentru rădăcină nudă, 3 kg când se livrează la ghiveci |
| Înflorire repetată | Da |
| Rezistența la boli | Foarte rezistent |
| Rezistența la îngheț | Rezistent, până la -25 grade |
| Parfum | Fructat, Puternic |
| Producător | David Austin |
| Disponibil la | Opțiunea Ghiveci, Opțiunea Rădăcină nudă |
Produse similare
Trandafiri Lavender Dream®
Această varietate, opțiunea ”la GHIVECI” se poate precomanda cu livrare începând cu primăvara anului 2026.
Trandafiri Cassiopea®
Trandafiri Happy Chappy®
Se livrează începând din martie 2026.
Trandafiri Pacific Dream®
- miros puternic
- talie mică, se folosesc pentru paturi și borduri
- culoare spectaculoasă










Recenzii
Nu există recenzii până acum.