Trandafiri Stainless Steel®
88,00 lei – 118,00 leiInterval de prețuri: 88,00 lei până la 118,00 lei
Trandafiri Hot Cocoa®
85,00 lei – 100,00 leiInterval de prețuri: 85,00 lei până la 100,00 lei
Trandafiri Ketchup & Mustard®
78,00 lei – 95,00 leiInterval de prețuri: 78,00 lei până la 95,00 lei
Trandafiri Ketchup & Mustard®
Cu înflorire extraordinar de abundentă, acești trandafiri au parfumul perfect (de ceai și de măr).
Are rezistență mare în fața caniculei.
Livrarea pentru acest trandafir, opțiunea ”la ghiveci” se face din stoc, iar opțiunea la ”rădăcină nudă” * se face în noiembrie 2024.
| Discount | Cantitate | Pret / bucata |
|---|---|---|
| 3% | 3 - 4 | 3% 75,66 lei |
| 5% | 5 + | 5% 74,10 lei |
Descriere
Trandafiri Ketchup & Mustard®
Bucură-te de farmecul acestui sublim trandafir!
Dimensiunea florii este de 8,25 cm în diametru.
Are rezistență mare în fața caniculei.
Greutatea la livrare este de 0.5 kg pentru rădăcină nudă și 3 kg pentru planta la ghiveci.
Caracteristici pe scurt:
| Culoare: | Roșu-aprins / Galben |
| Parfum: | Moderat ceai, Măr |
| Înflorire: | Pe tot parcursul sezonului |
| Înălțime la maturitate: | 90-110 cm |
| Producător: | Christian Bédard |
| Rezistența la boli: | Foarte rezistent |
| Rezistența la îngheț: |
Rezistent |
Dacă ți-a plăcut acest trandafir, dă click aici pentru a vedea toata colecția de trandafiri. Poți complimenta grădina ta cu bujorii pe care ți-i recomandăm cu drag.
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 30 × 30 cm |
| Denumire | Trandafiri Ketchup & Mustard® |
| Culoare | Bicolor |
| Dimensiunea florilor | 8 cm |
| Folosit pentru flori tăiate | Da |
| Greutate la livrare | 0,5 kg pentru rădăcină nudă, 3 kg când se livrează la ghiveci |
| Înălțimea la maturitate | max 110 cm |
| Înflorire | Foarte bogată, Pe tot parcursul sezonului |
| Înflorire repetată | Da |
| Parfum | De ceai, Măr, Moderat |
| Producător | Christian Bédard |
| Rezistența la boli | Foarte rezistent |
| Rezistența la îngheț | Rezistent |
| Tip floare | Mare |
| Trandafir floribunda, cu înflorire repetată | Da |
| Disponibil la | Opțiunea Ghiveci, Opțiunea Rădăcină nudă |
| Locația de plantare | Soare plin |
Recenzii (0)
Fii primul care adaugi o recenzie la „Trandafiri Ketchup & Mustard®” Anulează răspunsul
Produse similare
Trandafiri Quicksilver®
88,00 lei – 103,00 leiInterval de prețuri: 88,00 lei până la 103,00 lei
Evaluat la 5.00 din 5
Trandafiri Quicksilver®
Trandafirul Quicksilver® este opera excepțională a creatorului Kordes. A fost introdus în anul 2005. Face parte din minunata colecție Arborose®.
Acest trandafir * opțiunea LA GHIVECI * se găsește și în secțiunea semi-arcadă: semi-arcadă Quicksilver®.
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri Nautica®
78,00 lei – 80,00 leiInterval de prețuri: 78,00 lei până la 80,00 lei
Trandafiri Nautica®
Pentru iubitorii de trandafiri noi (nou-creați), trandafirii Nautica® de la Kordes reprezintă o alegere de top. Sunt trandafirii care te liniștesc prin culoarea lor caldă, oferă autenticitate și noutate grădinii tale și vor fi admirați mult timp de-acum încolo.
Opțiunea ”rădăcină nudă” se va livra în noiembrie 2024.
Livrarea pentru varianta ”la ghiveci” este în stoc. Te așteptăm să ne contactezi și la comenzi@gradinaresc.ro sau 0738 647 458.
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri Modern Art®
55,00 lei – 68,00 leiInterval de prețuri: 55,00 lei până la 68,00 lei
Trandafiri Modern Art®
Creatorul Tantau ne oferă trandafirii Modern Art®, un soi teahibrid nou, din 2019.
Recomandăm să urmărești la noi pe site și trandafirii Chippendale®, un soi asemănător, la fel de iubit și de apreciat.
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri Märchenzauber®
66,00 lei – 96,00 leiInterval de prețuri: 66,00 lei până la 96,00 lei
Trandafiri Märchenzauber®
Trandafirii Märchenzauber® fac parte din colecția Fairy Tale Rose (Trandafiri de basm) și au fost introduși în anul 2015 de către creatorul Kordes.
Deja în anul 2016, trandafirii Märchenzauber® au câștigat premiul Golden Rose în Baden Baden, iar în 2017 au primit certificare ADR („Anerkannte Deutsche Rosen” (trandafiri recunoscuți în Germania).
Trandafirii Märchenzauber'® sunt trandafiriii pe care îi dorești în colecția ta!
Acest trandafir * opțiunea LA GHIVECI * este disponibil din primăvara anului 2026.
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri Chippendale®
58,00 lei – 95,00 leiInterval de prețuri: 58,00 lei până la 95,00 lei
Trandafiri Chippendale®
Trandafirii Chippendale® au fost creați în anul 2005 de către Casa Tantau pentru a face atâtea grădini să strălucească la început de sezon.
Recomandăm să urmărești la noi pe site și trandafirii Modern Art®, un soi asemănător, la fel de iubit și de apreciat.
Această varietate se livrează la ”ghiveci”.
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri Pomponella® (Korpompan)
66,00 lei – 91,00 leiInterval de prețuri: 66,00 lei până la 91,00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri Larissa® (Korbaspro)
66,00 lei – 86,00 leiInterval de prețuri: 66,00 lei până la 86,00 lei
Trandafiri Larissa®
Faceți cunoșiință cu un campion! Trandafirul Larissa® a câștigat medalii multiple la concursurile la care a participat.
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri Eustacia Vye® (Ausegdon)
92,00 lei – 138,00 leiInterval de prețuri: 92,00 lei până la 138,00 lei
Trandafiri Eustacia Vye
Tânăra educată din romanul lui Thomas Hardy, "The Return of the Native" ("Întoarcerea băștinașului") dă numele acestui trandafir absolut adorabil.
Îl vrei în colecția ta pentru că aduce căldură, lumină și bucurie!
Opțiunea ”LA GHIVECI” este din nou în stoc.
Te așteptăm și pe comenzi@gradinaresc.ro sau 0738 647 458.
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.












Recenzii
Nu există recenzii până acum.