Trandafiri Pierre Arditi® (Meicalanaq)
60,00 lei – 80,00 leiInterval de prețuri: 60,00 lei până la 80,00 lei
Trandafiri Red Edenrose (Meidrason)
59,00 lei – 79,00 leiInterval de prețuri: 59,00 lei până la 79,00 lei
Trandafiri Pomponella® (Korpompan)
66,00 lei – 91,00 leiInterval de prețuri: 66,00 lei până la 91,00 lei
Trandafiri Pomponella®
Pam-pam! Trandafirul Pomponella® aduce un plus de vitalitate în gradina ta!
| Discount | Cantitate | Pret / bucata |
|---|---|---|
| 3% | 3 - 4 | 3% 64,02 lei |
| 5% | 5 + | 5% 62,70 lei |
Descriere
Trandafiri Pomponella®
Trandafirul Pomponella® a primit numeroase premii internaționale, ca o confirmare a valorii sale.
Culoarea florilor sale este de roz închis, iar frunzișul este semi-lucios, viguros, plin, de verde închis.
Înflorește pe tot parcursul sezonului.
Trandafirul Pomponella este rezistent la boli.
Greutatea la livrare este 0.5 kg pentru rădăcină nudă și 2 kg pentru ghiveci.
Caracteristici pe scurt:
| Culoare: | Roz închis |
| Parfum: | Moderat |
| Înflorire repetată: | Da |
| Înălțime la maturitate: | Până la 140 cm |
| Producător: | Kordes |
| Rezistența la boli: | Foarte rezistent |
| Rezistența la ingheț: |
Rezistent, până la -25 de grade |
Dacă ți-a plăcut acest trandafir, dă click aici pentru a vedea toata colecția de trandafiri. Poți complimenta grădina ta cu bujorii pe care ți-i recomandăm cu drag.
Informații suplimentare
| Greutate | Nu se aplică |
|---|---|
| Dimensiuni | Nu se aplică |
| Producător | Kordes |
| Denumire | Trandafir Pomponella |
| Rezistența la boli | Foarte rezistent |
| Rezistența la îngheț | Rezistent, până la -25 grade |
| Parfum | Discret |
| Înălțimea la maturitate | Până la 140 cm |
| Greutate la livrare | 0,5 kg pentru rădăcină nudă, 2 kg cand se livrează la ghiveci |
| Disponibil la | Opțiunea Ghiveci, Opțiunea Rădăcină nudă |
Recenzii (0)
Fii primul care adaugi o recenzie la „Trandafiri Pomponella® (Korpompan)” Anulează răspunsul
Produse similare
Trandafiri Lavender Dream®
80,00 lei – 100,00 leiInterval de prețuri: 80,00 lei până la 100,00 lei
Trandafiri Lavender Dream®
Trandafirii Lavender Dream® sunt deosebiți pentru că au o culoare aparte, lavandă-roz.
Această varietate, opțiunea ”la GHIVECI” se poate precomanda cu livrare începând cu primăvara anului 2026.
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri Thomas A. Beckett® (Auswinston)
71,00 lei – 79,00 leiInterval de prețuri: 71,00 lei până la 79,00 lei
Trandafiri Thomas A. Beckett®? Da, ei sunt unii dintre cei mai frumoși și mai rezistenți trandafiri ai lui David Austin.
Aceștia sunt denumiți după numele arhiepiscopului din Catedrala Canterbury.
Acest trandafir este un soi distinct, care se face remarcat în orice grădină chic.
Trandafirii Thomas A. Beckett® sunt trandafiri creați cu grijă și pasiune de către producătorul David Austin.
Ce părere aveți despre trandafirii Thomas A. Beckett® (Auswinston)?
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri Pierre Arditi® (Meicalanaq)
60,00 lei – 80,00 leiInterval de prețuri: 60,00 lei până la 80,00 lei
Trandafiri Pierre Arditi®
Trandafirul Pierre Arditi este recunoscut internațional pentru parfumul său deosebit.
Parfumul care a convins juriile de specialitate din întreaga lume este unul intens fructat.
Așa cum am promis, m-am ținut de cuvânt și unicul Pierre Arditi® a revenit în site.
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri Peach Melba® (Korita)
65,00 lei – 78,00 leiInterval de prețuri: 65,00 lei până la 78,00 lei
Trandafiri Peach Melba®
Trandafirul Peach Melba a fost premiat în anul 2019, privind rezistența împotriva bolilor.
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri Mini Edenrose (Meibigboni)
60,00 lei – 95,00 leiInterval de prețuri: 60,00 lei până la 95,00 lei
Trandafiri Mini Edenrose
Tufa trandafirului Mini Edenrose te transpune într-o poveste feerică, de basm.
Acest trandafir poate fi si antrenat ca trandafir cățărător. Este potrivit și la semi-umbră (dacă umbra îl acoperă maximum o treime din zi).
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri Kosmos® (Korpriges)
59,00 lei – 72,00 leiInterval de prețuri: 59,00 lei până la 72,00 lei
Trandafiri Kosmos®
Trandafirul Kosmos® are un parfum moderat, cu o prezență memorabilă. Este și motivul pentru care a fost premiat în competițiile la care a participat.
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri Eustacia Vye® (Ausegdon)
92,00 lei – 138,00 leiInterval de prețuri: 92,00 lei până la 138,00 lei
Trandafiri Eustacia Vye
Tânăra educată din romanul lui Thomas Hardy, "The Return of the Native" ("Întoarcerea băștinașului") dă numele acestui trandafir absolut adorabil.
Îl vrei în colecția ta pentru că aduce căldură, lumină și bucurie!
Opțiunea ”LA GHIVECI” este din nou în stoc.
Te așteptăm și pe comenzi@gradinaresc.ro sau 0738 647 458.
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri Cinderella® (Korfobalt)
65,00 lei – 85,00 leiInterval de prețuri: 65,00 lei până la 85,00 lei
Trandafiri Cinderella®
Trandafirul Cinderella® este Cenușăreasa roz din gama producătorului Kordes. Ca în poveste, intensitatea parfumului își face simțită prezența spre seară.
Are rezistență mare la caniculă.
Unul dintre criteriile cele mai căutate atunci când alegem trandafirii este (și) rezistența în fața caniculei. Pentru că îndeplinesc acest citeriu, trandafirii Cinderella® revin în stoc. Te așteptăm cu drag să-l vezi și pe Ketchup & Mustard®, care se distrează maxim în caniculă. Înflorește continuu.
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.