Trandafiri Raymond Kopa®
83,00 lei – 93,00 leiInterval de prețuri: 83,00 lei până la 93,00 lei
Trandafiri Ketchup & Mustard®
78,00 lei – 95,00 leiInterval de prețuri: 78,00 lei până la 95,00 lei
Trandafiri Stainless Steel®
88,00 lei – 118,00 leiInterval de prețuri: 88,00 lei până la 118,00 lei
Trandafiri Stainless Steel
Unul dintre cei mai neobișnuiți și PARFUMAȚI trandafiri teahibrid (culoare lavandă argintiu), pentru flori tăiate!
Opțiunea ”RĂDĂCINĂ NUDĂ” se livrează în noiembrie 2024.
Opțiunea ”LA GHIVECI” este în stoc.
Te așteptăm și pe comenzi@gradinaresc.ro sau 0738 647 458.
| Discount | Cantitate | Pret / bucata |
|---|---|---|
| 3% | 3 - 4 | 3% 85,36 lei |
| 5% | 5 + | 5% 83,60 lei |
SKU:
Nu se aplică
Categorie: Trandafiri teahibrid
Etichete: trandafiri, trandafiri de buchete, trandafiri lavandă
Descriere
Trandafiri Stainless Steel®
Bucură-te de farmecul acestui sublim trandafir!
Greutatea la livrare este de 0.5 kg pentru rădăcină nudă și 3 kg pentru planta la ghiveci.
Caracteristici pe scurt:
| Culoare: | Lavandă argintie |
| Parfum: | Puternic Citrice |
| Înflorire: | Pe tot parcursul sezonului |
| Înălțime la maturitate: | 90-120 cm |
| Producător: | Carruth |
| Rezistența la boli: | Foarte rezistent |
| Rezistența la îngheț: |
Rezistent |
Dacă ți-a plăcut acest trandafir, dă click aici pentru a vedea toata colecția de trandafiri. Poți complimenta grădina ta cu bujorii pe care ți-i recomandăm cu drag.
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 30 × 30 cm |
| Denumire | Trandafiri Stainless Steel |
| Culoare | Lavandă |
| Dimensiunea florilor | 10-11 cm |
| Folosit pentru flori tăiate | Da |
| Greutate la livrare | 0,5 kg pentru rădăcină nudă, 3 kg când se livrează la ghiveci |
| Înălțimea la maturitate | 90-120 cm |
| Înflorire | Pe tot parcursul sezonului |
| Înflorire repetată | Da |
| Parfum | De citrice, Puternic |
| Producător | Carruth, SUA |
| Rezistența la boli | Foarte rezistent |
| Rezistența la îngheț | Rezistent |
| Tip floare | Mare |
| Trandafir floribunda, cu înflorire repetată | Da |
| Trandafir teahibrid | Da |
| Disponibil la | Opțiunea Ghiveci, Opțiunea Rădăcină nudă |
Recenzii (0)
Fii primul care adaugi o recenzie la „Trandafiri Stainless Steel®” Anulează răspunsul
Produse similare
Trandafiri Princess Charlene de Monaco®
65,00 lei – 85,00 leiInterval de prețuri: 65,00 lei până la 85,00 lei
Trandafiri Princess Charlene de Monaco®
Ce bucurie este acest trandafir cu parfum puternic!Opțiunea ”la ghiveci” este în stoc.
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri blütenRhein® creație 2024 Kordes
86,00 lei – 96,00 leiInterval de prețuri: 86,00 lei până la 96,00 lei
Trandafiri blütenRhein® creație 2024 Kordes
Acești trandafiri fac parte din cele 5 soiuri noi de la Kordes din 2024. Cele mai noi creații (de trandafiri) beneficiază întotdeauna de cele mai noi inovații în cercetare. Hai să fim parte din poveste și din istoria fascinantă a trandafirilor!
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri Madame Anisette®
88,00 lei – 108,00 leiInterval de prețuri: 88,00 lei până la 108,00 lei
Trandafiri Madame Anisette®
Acești trandafiri fac parte din colecția ”Parfuma®”. Caracteristicile principale ale acestui trandafir sunt:- parfumul puternic și accentele picante
- culoarea spectaculoasă, caldă
- rezistența la căldură
- frunze rezistente
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri Großherzogin Luise®
88,00 lei – 108,00 leiInterval de prețuri: 88,00 lei până la 108,00 lei
Trandafiri Großherzogin Luise®
Acești trandafiri fac parte din colecția ”Parfuma®”. Petalele + parfumul + rezistența acestor trandafiri te fac să îi iubești foarte-foarte mult.
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri Raymond Kopa®
83,00 lei – 93,00 leiInterval de prețuri: 83,00 lei până la 93,00 lei
Trandafiri Raymond Kopa
Florile își schimbă culoarea pe măsură ce trece timpul, ajungând la culoare roz-roșu. Potrivit și pentru plantarea în ghivece (de protejat pe timpul iernii).
Livrarea pentru acest trandafir * opțiunea LA GHIVECI * se face începând din primăvară.
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri Blue Monday
83,00 lei – 103,00 leiInterval de prețuri: 83,00 lei până la 103,00 lei
Trandafiri Blue Monday
La semi-umbră, culoarea se intensifică, iar la soare se deschide în lavandă minunată!
Livrarea pentru acest trandafir * opțiunea LA GHIVECI * se face începând din primăvară.
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri la ghiveci Girandola®
85,00 lei – 133,00 leiInterval de prețuri: 85,00 lei până la 133,00 lei
Trandafiri la ghiveci Girandola®
Poți realiza buchete unice cu trandafirii Girandola®. Ce minunat să ai (și) trandafiri Girandola® la evenimentele speciale din viața ta și a celor dragi ție!
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri Honey Dijon®
85,00 lei – 102,00 leiInterval de prețuri: 85,00 lei până la 102,00 lei
Trandafiri Honey Dijon® (WEKsproulses)
Trandafirii Honey Dijon® fac parte din clasa trandafirilor Teahibrid, clasa Grandiflora.
A fost creat în SUA în anul 2003, de către cultivatorul James A. Sproul și introduși în anul 2005 de către Weeks Roses.
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.












Recenzii
Nu există recenzii până acum.