Trandafiri Stainless Steel®
88,00 lei – 118,00 leiInterval de prețuri: 88,00 lei până la 118,00 lei
Trandafiri Stainless Steel
Unul dintre cei mai neobișnuiți și PARFUMAȚI trandafiri teahibrid (culoare lavandă argintiu), pentru flori tăiate!
Opțiunea ”RĂDĂCINĂ NUDĂ” se livrează în noiembrie 2024.
Opțiunea ”LA GHIVECI” este în stoc.
Te așteptăm și pe comenzi@gradinaresc.ro sau 0738 647 458.
| Discount | Cantitate | Pret / bucata |
|---|---|---|
| 3% | 3 - 4 | 3% 85,36 lei |
| 5% | 5 + | 5% 83,60 lei |
Trandafiri Stainless Steel®
Bucură-te de farmecul acestui sublim trandafir!
Greutatea la livrare este de 0.5 kg pentru rădăcină nudă și 3 kg pentru planta la ghiveci.
Caracteristici pe scurt:
| Culoare: | Lavandă argintie |
| Parfum: | Puternic Citrice |
| Înflorire: | Pe tot parcursul sezonului |
| Înălțime la maturitate: | 90-120 cm |
| Producător: | Carruth |
| Rezistența la boli: | Foarte rezistent |
| Rezistența la îngheț: |
Rezistent |
Dacă ți-a plăcut acest trandafir, dă click aici pentru a vedea toata colecția de trandafiri. Poți complimenta grădina ta cu bujorii pe care ți-i recomandăm cu drag.
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 30 × 30 cm |
| Denumire | Trandafiri Stainless Steel |
| Culoare | Lavandă |
| Dimensiunea florilor | 10-11 cm |
| Folosit pentru flori tăiate | Da |
| Greutate la livrare | 0,5 kg pentru rădăcină nudă, 3 kg când se livrează la ghiveci |
| Înălțimea la maturitate | 90-120 cm |
| Înflorire | Pe tot parcursul sezonului |
| Înflorire repetată | Da |
| Parfum | De citrice, Puternic |
| Producător | Carruth, SUA |
| Rezistența la boli | Foarte rezistent |
| Rezistența la îngheț | Rezistent |
| Tip floare | Mare |
| Trandafir floribunda, cu înflorire repetată | Da |
| Trandafir teahibrid | Da |
| Disponibil la | Opțiunea Ghiveci, Opțiunea Rădăcină nudă |
Produse similare
Trandafiri Großherzogin Luise®
Trandafiri Großherzogin Luise®
Acești trandafiri fac parte din colecția ”Parfuma®”.
Petalele + parfumul + rezistența acestor trandafiri te fac să îi iubești foarte-foarte mult.
Trandafiri Double Delight®
Trandafiri Hot Cocoa®
Trandafiri Hot Cocoa®
Alegerea perfectă când vine vorba despre culoare deosebită și flori cu tulpină viguroasă o reprezintă trandafirii Hot Cocoa®.
Livrarea pentru acest trandafir * opțiunea la ghiveci se face pe tot parcursul anului.
Trandafiri Blue Monday
Trandafiri Blue Monday
La semi-umbră, culoarea se intensifică, iar la soare se deschide în lavandă minunată!
Livrarea pentru acest trandafir * opțiunea LA GHIVECI * se face începând din primăvară.
Trandafiri la ghiveci Girandola®
Trandafiri la ghiveci Girandola®
Poți realiza buchete unice cu trandafirii Girandola®. Ce minunat să ai (și) trandafiri Girandola® la evenimentele speciale din viața ta și a celor dragi ție!
Trandafiri Good as gold®
Trandafiri Good as gold®
Acești trandafiri Good as gold® au o frumusețe răpitoare, care îți înveselesc grădina. După o zi intensă, gândul că poți savura liniștea și frumusețea unică a acestui tip de trandafiri, te umple de bucurie.
Ai și posibilitatea de a-i folosi ca și flori tăiate, să-ți înveselești biroul, spațiul de lucru sau pur și simplu sufrageria/livingul.
Trandafiri Moonstone®
Trandafiri Moonstone®
Trandafirii Moonstone® sunt trandafiri teahibrid veritabili. Au apărut în anul 1999, fiind introduși de către Weeks Roses.
Opțiunea ”LA GHIVECI” este în stoc.
Te așteptăm și pe comenzi@gradinaresc.ro sau 0738 647 458.
Trandafiri Pierre Arditi® (Meicalanaq)
Trandafiri Pierre Arditi®
Trandafirul Pierre Arditi este recunoscut internațional pentru parfumul său deosebit.
Parfumul care a convins juriile de specialitate din întreaga lume este unul intens fructat.












Recenzii
Nu există recenzii până acum.