Trandafiri Großherzogin Luise®
88,00 lei – 108,00 leiInterval de prețuri: 88,00 lei până la 108,00 lei
Trandafiri Großherzogin Luise®
Acești trandafiri fac parte din colecția ”Parfuma®”.
Petalele + parfumul + rezistența acestor trandafiri te fac să îi iubești foarte-foarte mult.
Trandafiri Großherzogin Luise®
Acești trandafiri fac parte din colecția ”Parfuma®”.
Sunt persoane care vor și aleg doar trandafiri în nuanțe de caisă, portocală, tot ce are legătură cu paleta de culoare portocalie.
Trandafirii Großherzogin Luise® bifează:
- criteriul culorii, mai ales că nuanțele sunt calde
- criteriul parfumului: intens, simțit mai ales la prânz și seara
- criteriul rezistenței generale a plantei
- criteriul delicateții absolute care te cucerește
- criteriul plantei robuste, compacte
UNICITATE: florile zici că au petalele zimțate, au o delicatețe care nu se poate povesti, se poate doar trăi
PARFUMUL: aiaiaiai, este un spectacol olfactiv minunat de caisă, piersică, pară. Practic ”se potrivește mănușă” pentru iubitorii de parfum fructat.
Greutatea la livrare este 0.5 kg pentru rădăcină nudă și 2 kg pentru ghiveci.
Caracteristici pe scurt:
| Culoare: | Roz – Caisă |
| Parfum: | Puternic, Intens, Fructat |
| Înflorire repetată: | Da |
| Înălțime la maturitate: | 100 cm |
| Producător: | Kordes |
| Rezistența la boli: | Foarte rezistent |
| Rezistența la ingheț: |
Foarte rezistent |
Dacă ți-a plăcut acest trandafir, dă click aici pentru a vedea toata colecția de trandafiri. Poți complimenta grădina ta cu bujorii pe care ți-i recomandăm cu drag.
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 30 × 30 cm |
| Producător | Kordes |
| Denumire | Trandafiri Großherzogin Luise® |
| Parfum | Foarte puternic, Fructat |
| Rezistența la boli | Foarte rezistent |
| Rezistența la îngheț | Foarte rezistent |
| Înflorire repetată | Da |
| Greutate la livrare | 0,5 kg pentru rădăcină nudă, 2 kg cand se livrează la ghiveci |
| Disponibil la | Opțiunea Ghiveci, Opțiunea Rădăcină nudă |
















Recenzii
Nu există recenzii până acum.