Trandafiri semi-arcadă Jasmina®
88,00 lei – 194,00 leiInterval de prețuri: 88,00 lei până la 194,00 lei
Trandafiri semi-arcadă Jasmina®
Trandafirul Jasmina® are farmec pentru că are acoperire compactă începând cu partea de jos.
Livrările pentru opțiunea ”semi-arcadă” se fac doar pe bază de precomandă. Este pe stoc varianta ”la ghiveci” de 2l și o poți găsi aici.
Te așteptăm și pe comenzi@gradinaresc.ro sau 0738 647 458.
Te așteptăm și pe comenzi@gradinaresc.ro sau 0738 647 458.
Trandafiri semi-arcadă Jasmina®
Răsfață-ți grădina și alege un trandafir campion când vine vorba despre:
- parfum (care este puternic)
- rezistența în fața bolilor (înaltă)
- rezistența la îngheț (înaltă)
Este potrivit pentru grădini sau spații mici.
Ghiveciul în care se livrează planta este de „producție”, planta trebuie plantată imediat după primire.
Planta se livrează la ghiveci de 5l, înălțime plantă 160-170 cm.
Caracteristici pe scurt:
| Culoare: | Roz – lila |
| Parfum: | Puternic |
| Înflorire: | Pe tot parcursul sezonului |
| Înălțime la maturitate: | 150-250 cm |
| Producător: | Kordes |
| Rezistența la boli: | Foarte rezistent |
| Rezistența la îngheț: |
Foarte rezistent |
Dacă ți-a plăcut acest trandafir, dă click aici pentru a vedea toata colecția de trandafiri. Poți complimenta grădina ta cu bujorii pe care ți-i recomandăm cu drag.
| Greutate | 5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | Nu se aplică |
| Denumire | Trandafiri Jasmina® |
| Culoare | Roz-lila |
| Parfum | Puternic |
| Greutate la livrare | 0,5 kg pentru rădăcină nudă, 7,5 kg când se livrează la ghiveci |
| Înflorire | Pe tot parcursul sezonului |
| Trandafir cățărător | Da |
| Trandafir floribunda, cu înflorire repetată | Da |
| Rezistența la boli | Foarte rezistent |
| Rezistența la îngheț | Foarte rezistent |
| Înălțimea la maturitate | 150 – 250 cm |
| Producător | Kordes |
| Disponibil la | Opțiunea Ghiveci, Opțiunea Rădăcină nudă |








Recenzii
Nu există recenzii până acum.