Trandafiri Scent of woman®
75,00 lei – 85,00 leiInterval de prețuri: 75,00 lei până la 85,00 lei
Trandafiri Scent of woman®
Trandafirii Scent of woman® sunt introduși de către creatorul italian de renume Enrico Barni în anul 2009.
Livrăm acest trandafir la ghiveci începând din primăvară.
| Discount | Cantitate | Pret / bucata |
|---|---|---|
| 3% | 3 - 4 | 3% 72,75 lei |
| 5% | 5 + | 5% 71,25 lei |
Trandafiri Scent of woman®
Trandafirii Scent of woman® sunt trandafirii care aduc în lumină misterul în toate aspectele sale: formă, parfum puternic, culoare.
Creatorul Enrico Barni a reușit o splendidă operă de artă cu acest Scent of woman®, care crește compact până la 100 de cm. Florile sunt duble, mari se bucură de înflorire repetată.
Are o bună rezistență în fața înghețului și a bolilor/dăunătorilor.
Greutatea la livrare este 0.5 kg pentru rădăcină nudă și 3 kg pentru ghiveci.
Caracteristici pe scurt:
| Culoare: | Violet închis |
| Parfum: | Puternic, De damasc |
| Înflorire: | Pe tot parcursul sezonului |
| Înălțime la maturitate: | Până la 100 cm |
| Producător: | Enrico Barni |
| Rezistența la boli: | Rezistent |
| Rezistența la îngheț: |
Rezistent |
Dacă ți-a plăcut acest trandafir, dă click aici pentru a vedea toata colecția de trandafiri. Poți complimenta grădina ta cu bujorii pe care ți-i recomandăm cu drag.
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 30 × 30 cm |
| Denumire | Trandafiri Scent of woman |
| Culoare | Violet |
| Parfum | De damasc, Puternic |
| Greutate la livrare | 0,5 kg pentru rădăcină nudă, 3 kg când se livrează la ghiveci |
| Înălțimea la maturitate | Până la 100 cm |
| Trandafir floribunda, cu înflorire repetată | Da |
| Rezistența la boli | Rezistent |
| Rezistența la îngheț | Rezistent |
| Producător | Enrico Barni, Italia |
| Înflorire | Pe tot parcursul sezonului |
| Înflorire repetată | Da |
| Disponibil la | Opțiunea Ghiveci, Opțiunea Rădăcină nudă |
Produse similare
Trandafiri Tramonto Estivo®
Trandafiri Pacific Dream®
- miros puternic
- talie mică, se folosesc pentru paturi și borduri
- culoare spectaculoasă






Recenzii
Nu există recenzii până acum.