Trandafiri Golden Gate
87,00 lei – 108,00 leiInterval de prețuri: 87,00 lei până la 108,00 lei
Trandafiri Königin Marie
88,00 lei – 108,00 leiInterval de prețuri: 88,00 lei până la 108,00 lei
Trandafiri Königin Marie
Acești trandafiri fac parte din colecția ”Parfuma®”.
Produs în curs de actualizare.
SKU:
Nu se aplică
Categorii: Trandafiri, Trandafiri floribunda, Trandafiri teahibrid
Etichete: trandafiri floribunda, Trandafiri Kordes, trandafiri noi, trandafiri roz
Descriere
Trandafiri Königin Marie
Acești trandafiri fac parte din colecția ”Parfuma®”.
Produs în curs de actualizare.
Greutatea la livrare este 0.5 kg pentru rădăcină nudă și 2 kg pentru ghiveci.
Caracteristici pe scurt:
| Culoare: | Roz |
| Parfum: | Puternic |
| Înflorire repetată: | Da |
| Înălțime la maturitate: | 80 cm |
| Producător: | Kordes |
| Rezistența la boli: | Foarte rezistent |
| Rezistența la ingheț: |
Foarte rezistent |
Dacă ți-a plăcut acest trandafir, dă click aici pentru a vedea toata colecția de trandafiri. Poți complimenta grădina ta cu bujorii pe care ți-i recomandăm cu drag.
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 30 × 30 cm |
| Producător | Kordes |
| Denumire | Trandafiri Königin Marie |
| Parfum | Puternic |
| Rezistența la boli | Foarte rezistent |
| Rezistența la îngheț | Foarte rezistent |
| Înflorire repetată | Da |
| Greutate la livrare | 0,5 kg pentru rădăcină nudă, 2 kg cand se livrează la ghiveci |
| Disponibil la | Opțiunea Ghiveci, Opțiunea Rădăcină nudă |
Recenzii (0)
Fii primul care adaugi o recenzie la „Trandafiri Königin Marie” Anulează răspunsul
Produse similare
Trandafiri Cassiopea®
74,00 lei – 82,00 leiInterval de prețuri: 74,00 lei până la 82,00 lei
Trandafiri Cassiopea®
Trandafirii Cassiopea® sunt potriviți pentru acoperirea unor zone problematice din grădina ta. Au valuri bogate de înflorire și sunt de talie mică.
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri Lake Como®
77,00 lei – 100,00 leiInterval de prețuri: 77,00 lei până la 100,00 lei
Evaluat la 5.00 din 5
Trandafiri Lake Como®
Trandafirul Lake Como® face parte din colecția de trandafiri fabuloși creați de către Enrico Barni. A fost introdus în anul 2016, fiind un soi relativ nou.
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri Pierre Arditi® (Meicalanaq)
60,00 lei – 80,00 leiInterval de prețuri: 60,00 lei până la 80,00 lei
Trandafiri Pierre Arditi®
Trandafirul Pierre Arditi este recunoscut internațional pentru parfumul său deosebit.
Parfumul care a convins juriile de specialitate din întreaga lume este unul intens fructat.
Așa cum am promis, m-am ținut de cuvânt și unicul Pierre Arditi® a revenit în site.
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri Kosmos® (Korpriges)
59,00 lei – 72,00 leiInterval de prețuri: 59,00 lei până la 72,00 lei
Trandafiri Kosmos®
Trandafirul Kosmos® are un parfum moderat, cu o prezență memorabilă. Este și motivul pentru care a fost premiat în competițiile la care a participat.
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri Florentina® (Kortrameilo)
87,00 lei – 88,00 leiInterval de prețuri: 87,00 lei până la 88,00 lei
Trandafiri Florentina
Trandafirul Florentina® este un soi premiat la concursurile de profil, pentru calitățile sale.
Cu trandafirii roșii mergi întotdeauna la sigur, nu-i așa?
A fost creat în anul 2011.
Dacă îți dorești opțiunea la ghiveci ”semi-arcadă”, te invităm să-i găsești aici.
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri Dame Judi Dench® (Ausquaker)
72,00 lei – 90,00 leiInterval de prețuri: 72,00 lei până la 90,00 lei
Evaluat la 5.00 din 5
Trandafiri Dame Judi Dench
Noutate de la producătorul David Austin: trandafirul Dame Judi Dench® face senzație!
Coloritul special și rezistența sa îl plasează între favoriții iubitorilor de trandafiri!
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri Cinderella® (Korfobalt)
65,00 lei – 85,00 leiInterval de prețuri: 65,00 lei până la 85,00 lei
Trandafiri Cinderella®
Trandafirul Cinderella® este Cenușăreasa roz din gama producătorului Kordes. Ca în poveste, intensitatea parfumului își face simțită prezența spre seară.
Are rezistență mare la caniculă.
Unul dintre criteriile cele mai căutate atunci când alegem trandafirii este (și) rezistența în fața caniculei. Pentru că îndeplinesc acest citeriu, trandafirii Cinderella® revin în stoc. Te așteptăm cu drag să-l vezi și pe Ketchup & Mustard®, care se distrează maxim în caniculă. Înflorește continuu.
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri Lady of Shalott (Ausnyson)
92,00 lei – 123,00 leiInterval de prețuri: 92,00 lei până la 123,00 lei
Trandafiri Lady of Shalott
Trandafirul Lady of Shalott este una dintre "perlele coroanei" ale producătorului David Austin.
Pentru colecționari, trandafirii Lady of Shalott sunt unii dintre cei mai frumoși trandafiri.
Are o culoare superbă de galben-caisă, care rămâne în mintea privitorului.
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.




















Recenzii
Nu există recenzii până acum.