Trandafiri LandLust®
86,00 lei – 87,00 leiInterval de prețuri: 86,00 lei până la 87,00 lei
Trandafiri LandLust®
Acești trandafiri sunt unii dintre cei mai sănătoși și mai rezistenți trandafiri, multi-premiați în competițiile internaționale.
Trandafiri LandLust®
Acești trandafiri sunt unii dintre cei mai sănătoși și mai rezistenți trandafiri, multi-premiați în competițiile internaționale.
Acești trandafiri sunt potriviți pentru:
- pasionații de trandafiri relativ noi, fiind introduși în anul 2015
- iubitorii de culoare. Această varietate de trandafiri ne surprinde încontinuu cu un colorit surprinzător
- persoanele ocupate pentru că LandLust® este extrem de rezistent
SUGESTIE DE PLANTARE: sub formă de gard viu! Ce spectacol de culoare poți avea un sezon întreg!
MINI-PONT: trandafirii potriviți pentru a forma un gard viu nu suferă dacă sunt plantați prea aproape. Iată mai jos informațiile recomandate de către producătorul Kordes:
- acești trandafiri se pot plata 2 – 3 trandafiri pe metru pătrat
- distanța la plantare este necesar a fi de 80 cm.
O altă opțiune de trandafir care se pretează ca gard viu este Larissa®, te invit să-l vezi aici. Vei observa diferențele de înălțime și de culoare și vei alege ce ți se potrivește cel mai bine la tine acasă.
Floarea are 7 – 8 cm și este potrivită ca și floare tăiată.
Greutatea la livrare este 0.5 kg pentru rădăcină nudă și 2 kg pentru ghiveci.
Caracteristici pe scurt:
| Culoare: | Multicolor |
| Parfum: | Moderat |
| Înflorire repetată: | Da |
| Înălțime la maturitate: | 120 cm |
| Producător: | Kordes |
| Rezistența la boli: | Foarte rezistent |
| Rezistența la ingheț: |
Foarte rezistent |
Dacă ți-a plăcut acest trandafir, dă click aici pentru a vedea toata colecția de trandafiri. Poți complimenta grădina ta cu bujorii pe care ți-i recomandăm cu drag.
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 30 × 30 cm |
| Producător | Kordes |
| Denumire | Trandafiri LandLust® |
| Parfum | Moderat |
| Rezistența la boli | Foarte rezistent |
| Rezistența la îngheț | Foarte rezistent |
| Înflorire repetată | Da |
| Greutate la livrare | 0,5 kg pentru rădăcină nudă, 2 kg cand se livrează la ghiveci |
| Disponibil la | Opțiunea Ghiveci, Opțiunea Rădăcină nudă |
| Culoare | Multicolor |
















Recenzii
Nu există recenzii până acum.