Trandafiri Cinderella® (Korfobalt)
65,00 lei – 85,00 leiInterval de prețuri: 65,00 lei până la 85,00 lei
Trandafiri Cinderella®
Trandafirul Cinderella® este Cenușăreasa roz din gama producătorului Kordes. Ca în poveste, intensitatea parfumului își face simțită prezența spre seară.
Are rezistență mare la caniculă.
Unul dintre criteriile cele mai căutate atunci când alegem trandafirii este (și) rezistența în fața caniculei. Pentru că îndeplinesc acest citeriu, trandafirii Cinderella® revin în stoc. Te așteptăm cu drag să-l vezi și pe Ketchup & Mustard®, care se distrează maxim în caniculă. Înflorește continuu.
| Discount | Cantitate | Pret / bucata |
|---|---|---|
| 3% | 3 - 4 | 3% 63,05 lei |
| 5% | 5 + | 5% 61,75 lei |
Trandafiri Cinderella®
Trandafirul Cinderella® face parte din categoria trandafirilor cățărători, ai producătorului Kordes.
Acest trandafir are florile mari de culoarea roz, formă rotundă și aspect unic, care va crea bucurie privitorului.
Trandafirul Cinderella® are un parfum intens fructat, mai precis de mere, pe care nu îl poți uita.
Greutatea la livrare este 0,5 kg pentru rădăcină nudă iar pentru ghiveci – greutatea de livrare este de 3 kg.
Caracteristici pe scurt:
| Culoare: | Roz |
| Parfum: | Intens fructat |
| Înflorire: | Înflorire repetată |
| Înălțime la maturitate: | Până la 150 cm |
| Producător: | Kordes |
| Rezistența la boli: | Foarte rezistent |
| Rezistența la ingheț: |
Rezistent, până la -20 de grade |
Dacă ți-a plăcut acest trandafir, dă click aici pentru a vedea toata colecția de trandafiri. Poți complimenta grădina ta cu bujorii pe care ți-i recomandăm cu drag.
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 30 × 30 cm |
| Culoare | Roz |
| Parfum | Intens fructat |
| Înflorire repetată | Da |
| Înălțimea la maturitate | Până la 150 cm |
| Rezistența la îngheț | Rezistent, până la -20 de grade |
| Rezistența la boli | Foarte rezistent |
| Producător | Kordes |
| Denumire | Trandafir Cinderella® |
| Cățărător | Da |
| Greutate la livrare | 0,5 kg pentru rădăcină nudă, 3 kg când se livrează la ghiveci |
| Disponibil la | Opțiunea Ghiveci, Opțiunea Rădăcină nudă |












Recenzii
Nu există recenzii până acum.