Bujori Magical Mystery Tour ITOH
73,00 lei – 86,00 leiInterval de prețuri: 73,00 lei până la 86,00 lei
Bujori Magical Mystery Tour
Bujorul Magical Mystery Tour este un hibrid intersecțional deosebit, apărut în 2000.
Acest soi de bujor aduce laolaltă gingășia și fermitatea, care-i dau un aspect ornamental aparte.
Bucură-te de opțiunea ”la ghiveci” pentru bujorii Magical Mistery Tour!
| Discount | Cantitate | Pret / bucata |
|---|---|---|
| 3% | 3 - 4 | 3% 70,81 lei |
| 5% | 5 + | 5% 69,35 lei |
Bujori Magical Mystery Tour
Bujorul Magical Mystery Tour este bujorul cu parfum puternic de la început de sezon.
Culorile sale fac un spectacol unic, prin combinațiile complexe de tonuri de roz, galben, somon închis și caisă.
Florile ajung la diametru de 15-17 cm, iar tulpinile sunt robuste, susținând cu succes florile.
La maturitate, bujorul Magical Mystery Tour ajunge până la 70 cm.
Greutatea la livrare este de 0,3 kg pentru rizomi la 3/5 ochi și 3 kg pentru planta la ghiveci.
Caracteristici pe scurt:
| Culoare: | Galben-caisă-roz |
| Parfum: | Puternic |
| Înflorire: | Timpuriu |
| Înălțime la maturitate: | Până la 70 cm |
| Tip floare: | Mare, Semi-Dublă, Dublă |
| Rezistența la boli: | Rezistent |
| Rezistența la îngheț: |
Rezistent |
Dacă ți-a plăcut acest bujor, dă click aici pentru a vedea toata colecția de bujori. Poți complimenta grădina ta cu trandafirii pe care ți-i recomandăm cu drag.
| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | Nu se aplică |
| Denumire | Bujor Magical Mystery Tour |
| Culoare | Caisă |
| Hibrid intersecțional | Da |
| Înflorire | Sezon timpuriu |
| Parfum | Puternic |
| Înălțimea la maturitate | Până la 70 cm |
| Rezistența la boli | Rezistent |
| Rezistența la îngheț | Rezistent |
| Rizom la livrare | Cu 3/5 ochi |
| Tip floare | Dublă, Semi-dublă |
| Dimensiunea florilor | 15-17 cm |
| Greutate la livrare | 0,3 kg |
| Disponibil la | Opțiunea Ghiveci, Opțiunea Rizomi 3/5 ochi |
Produse similare
Bujori Red Glory
Bujori Pietertje Vriend Wagenaar
Bujori Gen. Mac Mahon
Bujori arbustivi Hei Bao (Black Panther)
Livrările pentru acest bujor, opțiunea rădăcină cu 2/3 ramuri, se fac începând cu februarie 2024.
Bujori arbustivi Yue Gong Zhu Guang (Fairy Moon)
Bujori arbustivi Yin Hong Qiao Dui (Silver Red)
Bujori arbustivi Xiang Yu (Fragrant Jade)
Bujori arbustivi Ai Li Shi
Bujor arbustiv Ai Li Shi
Acest bujor Ai Li Shi este un arbustiv. Concret, este o plantă erbacee perenă, asemănătoare arbustului, înaltă până la 1.70 m, uşor de cultivat ca plantă de grădină.







Recenzii
Nu există recenzii până acum.