Bujori arbustivi Ai Li Shi
130,00 lei – 139,00 leiInterval de prețuri: 130,00 lei până la 139,00 lei
Bujor arbustiv Ai Li Shi
Acest bujor Ai Li Shi este un arbustiv.
Concret, este o plantă erbacee perenă, asemănătoare arbustului, înaltă până la 1.70 m, uşor de cultivat ca plantă de grădină.
Pentru că momentan acest bujor arbustiv nu este pe stoc, vă recomandăm bujorul ITOH Bartzella, care se poate comanda aici.
| Discount | Cantitate | Pret / bucata |
|---|---|---|
| 3% | 3 - 4 | 3% 126,10 lei |
| 5% | 5 + | 5% 123,50 lei |
Bujori arbustivi Ai Li Shi
Bujorul Ai Li Shi este un arbustiv arbustiv deosebit, cu flori de culoare galbenă.
Floarea acestui tip de bujor este mare și dublă.
Este rezistent și are înflorirea în perioada de mijloc a sezonului.
Diametrul tufei atunci când ajunge la maturitate ajunge până la 150 cm.
Greutatea la livrare este de 0.5 kg pentru rădăcină cu 2/3 ramuri și 3 kg pentru planta la ghiveci.
Caracteristici pe scurt:
| Culoare: | Galben |
| Dimensiune material săditor: | 2-3 ramuri |
| Înflorire: | Abundentă, la mijlocul sezonului |
| Înălțime la maturitate: | Până la 150-170 cm |
| Dimensiune floare: | 15-17 cm |
| Rezistența la boli: | Rezistent |
| Rezistența la îngheț: |
Rezistent |
Dacă ți-a plăcut acest bujor, dă click aici pentru a vedea toata colecția de bujori. Poți complimenta grădina ta cu trandafirii pe care ți-i recomandăm cu drag.
| Greutate | 4 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 25 × 25 cm |
| Denumire | Bujor Ai Li Shi |
| Culoare | Galben |
| Înflorire | Abundentă, la mijlocul sezonului |
| Rezistența la boli | Rezistent |
| Rezistența la îngheț | Rezistent |
| Dimensiunea florilor | 15-17 cm |
| Dimensiune material saditor | 2-3 ramuri |
| Înălțimea la maturitate | Până la 150-170 cm |
| Greutate la livrare | 0,5 kg pentru planta la rădăcină cu 2/3 ramuri, 3 kg când se livrează la ghiveci |
| Disponibil la | Opțiunea Ghiveci, Opțiunea Rădăcină nudă |







Recenzii
Nu există recenzii până acum.