Trandafiri Stainless Steel®
88,00 lei – 118,00 leiInterval de prețuri: 88,00 lei până la 118,00 lei
Trandafiri Stainless Steel
Unul dintre cei mai neobișnuiți și PARFUMAȚI trandafiri teahibrid (culoare lavandă argintiu), pentru flori tăiate!
Opțiunea ”RĂDĂCINĂ NUDĂ” se livrează în noiembrie 2024.
Opțiunea ”LA GHIVECI” este în stoc.
Te așteptăm și pe comenzi@gradinaresc.ro sau 0738 647 458.
| Discount | Cantitate | Pret / bucata |
|---|---|---|
| 3% | 3 - 4 | 3% 85,36 lei |
| 5% | 5 + | 5% 83,60 lei |
Trandafiri Stainless Steel®
Bucură-te de farmecul acestui sublim trandafir!
Greutatea la livrare este de 0.5 kg pentru rădăcină nudă și 3 kg pentru planta la ghiveci.
Caracteristici pe scurt:
| Culoare: | Lavandă argintie |
| Parfum: | Puternic Citrice |
| Înflorire: | Pe tot parcursul sezonului |
| Înălțime la maturitate: | 90-120 cm |
| Producător: | Carruth |
| Rezistența la boli: | Foarte rezistent |
| Rezistența la îngheț: |
Rezistent |
Dacă ți-a plăcut acest trandafir, dă click aici pentru a vedea toata colecția de trandafiri. Poți complimenta grădina ta cu bujorii pe care ți-i recomandăm cu drag.
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 30 × 30 cm |
| Denumire | Trandafiri Stainless Steel |
| Culoare | Lavandă |
| Dimensiunea florilor | 10-11 cm |
| Folosit pentru flori tăiate | Da |
| Greutate la livrare | 0,5 kg pentru rădăcină nudă, 3 kg când se livrează la ghiveci |
| Înălțimea la maturitate | 90-120 cm |
| Înflorire | Pe tot parcursul sezonului |
| Înflorire repetată | Da |
| Parfum | De citrice, Puternic |
| Producător | Carruth, SUA |
| Rezistența la boli | Foarte rezistent |
| Rezistența la îngheț | Rezistent |
| Tip floare | Mare |
| Trandafir floribunda, cu înflorire repetată | Da |
| Trandafir teahibrid | Da |
| Disponibil la | Opțiunea Ghiveci, Opțiunea Rădăcină nudă |
Produse similare
Trandafiri SEE YOU® in apricot creație 2024 Kordes
Trandafiri SEE YOU® in apricot creație 2024 Kordes
Acești trandafiri fac parte din cele 5 soiuri noi de la Kordes din 2024.
Cele mai noi creații (de trandafiri) beneficiază întotdeauna de cele mai noi inovații în cercetare. Hai să fim parte din poveste și din istoria fascinantă a trandafirilor!
Trandafiri Nostalgie®
Trandafiri Nostalgie®
Acești trandafiri sunt spectaculoși în fiecare fază de înflorire
În stoc se află opțiunea ”la ghiveci”.
Trandafiri Augusta Luise®
Trandafiri Raymond Kopa®
Trandafiri Raymond Kopa
Florile își schimbă culoarea pe măsură ce trece timpul, ajungând la culoare roz-roșu. Potrivit și pentru plantarea în ghivece (de protejat pe timpul iernii).
Livrarea pentru acest trandafir * opțiunea LA GHIVECI * se face începând din primăvară.
Trandafiri Meine Rose®
Trandafiri Meine Rose®
Pentru cei care vor trandafiri noi (anul apariției 2021), certificați ADR („Anerkannte Deutsche Rosen” (trandafiri recunoscuți calitativ în Germania) și cu parfum plăcut picant în buchete, trandafirii Meine Rose® sunt prima opțiune.
Te invităm să te bucuri de unii dintre cei mai noi trandafiri din lume!
Livrarea pentru această varietate se face LA GHIVECI începând din primăvară.
Trandafiri Blue River® (Korsicht)
Trandafiri Blue River®
Acest minunat trandafir a intrat cu mare bucurie în colecția din acest an pentru parfumul său puternic și pentru perioadele lungi de înflorire.
Trandafirul Blue River® ”face diferența” la tine în grădină. Iată-i mai jos caracteristicile sale uluitoare și te invităm să-i comanzi la opțiunea ”la ghiveci”.
Trandafiri Twilight Zone®
Trandafiri Twilight Zone®
Trandafirii Twilight Zone® fac parte din clasa trandafirilor Teahibrid.
A fost introdus în anul 2012 de către crescătorul Carruth, fiind un soi relativ nou.
Începând din toamnă, va fi disponibil în varianta ”rădăcină nudă”.
Trandafiri Moonstone®
Trandafiri Moonstone®
Trandafirii Moonstone® sunt trandafiri teahibrid veritabili. Au apărut în anul 1999, fiind introduși de către Weeks Roses.












Recenzii
Nu există recenzii până acum.