Trandafiri Stainless Steel®
88,00 lei – 118,00 leiInterval de prețuri: 88,00 lei până la 118,00 lei
Trandafiri Hot Cocoa®
85,00 lei – 100,00 leiInterval de prețuri: 85,00 lei până la 100,00 lei
Trandafiri Ketchup & Mustard®
78,00 lei – 95,00 leiInterval de prețuri: 78,00 lei până la 95,00 lei
Trandafiri Ketchup & Mustard®
Cu înflorire extraordinar de abundentă, acești trandafiri au parfumul perfect (de ceai și de măr).
Are rezistență mare în fața caniculei.
Livrarea pentru acest trandafir, opțiunea ”la ghiveci” se face din stoc, iar opțiunea la ”rădăcină nudă” * se face în noiembrie 2024.
| Discount | Cantitate | Pret / bucata |
|---|---|---|
| 3% | 3 - 4 | 3% 75,66 lei |
| 5% | 5 + | 5% 74,10 lei |
Descriere
Trandafiri Ketchup & Mustard®
Bucură-te de farmecul acestui sublim trandafir!
Dimensiunea florii este de 8,25 cm în diametru.
Are rezistență mare în fața caniculei.
Greutatea la livrare este de 0.5 kg pentru rădăcină nudă și 3 kg pentru planta la ghiveci.
Caracteristici pe scurt:
| Culoare: | Roșu-aprins / Galben |
| Parfum: | Moderat ceai, Măr |
| Înflorire: | Pe tot parcursul sezonului |
| Înălțime la maturitate: | 90-110 cm |
| Producător: | Christian Bédard |
| Rezistența la boli: | Foarte rezistent |
| Rezistența la îngheț: |
Rezistent |
Dacă ți-a plăcut acest trandafir, dă click aici pentru a vedea toata colecția de trandafiri. Poți complimenta grădina ta cu bujorii pe care ți-i recomandăm cu drag.
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 30 × 30 cm |
| Denumire | Trandafiri Ketchup & Mustard® |
| Culoare | Bicolor |
| Dimensiunea florilor | 8 cm |
| Folosit pentru flori tăiate | Da |
| Greutate la livrare | 0,5 kg pentru rădăcină nudă, 3 kg când se livrează la ghiveci |
| Înălțimea la maturitate | max 110 cm |
| Înflorire | Foarte bogată, Pe tot parcursul sezonului |
| Înflorire repetată | Da |
| Parfum | De ceai, Măr, Moderat |
| Producător | Christian Bédard |
| Rezistența la boli | Foarte rezistent |
| Rezistența la îngheț | Rezistent |
| Tip floare | Mare |
| Trandafir floribunda, cu înflorire repetată | Da |
| Disponibil la | Opțiunea Ghiveci, Opțiunea Rădăcină nudă |
| Locația de plantare | Soare plin |
Recenzii (0)
Fii primul care adaugi o recenzie la „Trandafiri Ketchup & Mustard®” Anulează răspunsul
Produse similare
Trandafiri Quicksilver®
88,00 lei – 103,00 leiInterval de prețuri: 88,00 lei până la 103,00 lei
Evaluat la 5.00 din 5
Trandafiri Quicksilver®
Trandafirul Quicksilver® este opera excepțională a creatorului Kordes. A fost introdus în anul 2005. Face parte din minunata colecție Arborose®.
Acest trandafir * opțiunea LA GHIVECI * se găsește și în secțiunea semi-arcadă: semi-arcadă Quicksilver®.
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri Occhi di Fata®
88,00 lei – 100,00 leiInterval de prețuri: 88,00 lei până la 100,00 lei
Evaluat la 5.00 din 5
Trandafiri Occhi di Fata®
Trandafirii Occhi di Fata® au fost introduși în anul 2004 de către talentatul creator italian Enrico Barni.
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri Nautica®
78,00 lei – 80,00 leiInterval de prețuri: 78,00 lei până la 80,00 lei
Trandafiri Nautica®
Pentru iubitorii de trandafiri noi (nou-creați), trandafirii Nautica® de la Kordes reprezintă o alegere de top. Sunt trandafirii care te liniștesc prin culoarea lor caldă, oferă autenticitate și noutate grădinii tale și vor fi admirați mult timp de-acum încolo.
Opțiunea ”rădăcină nudă” se va livra în noiembrie 2024.
Livrarea pentru varianta ”la ghiveci” este în stoc. Te așteptăm să ne contactezi și la comenzi@gradinaresc.ro sau 0738 647 458.
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri Bad Birnbach®
55,00 lei – 68,00 leiInterval de prețuri: 55,00 lei până la 68,00 lei
Trandafiri Bad Birnbach®
Trandafirul Bad Birnbach® se mai numește și Bonapart. Anul în care a fost introdus este anul 1999.
A câștigat multiple premii, iar pentru că este un soi puternic, a primit certificare ADR („Anerkannte Deutsche Rosen” (trandafiri recunoscuți în Germania) în anul 2000.
Acest trandafir face parte din colecția Vigorosa® a creatorului Kordes.
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri Pomponella® (Korpompan)
66,00 lei – 91,00 leiInterval de prețuri: 66,00 lei până la 91,00 lei
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri Kosmos® (Korpriges)
59,00 lei – 72,00 leiInterval de prețuri: 59,00 lei până la 72,00 lei
Trandafiri Kosmos®
Trandafirul Kosmos® are un parfum moderat, cu o prezență memorabilă. Este și motivul pentru care a fost premiat în competițiile la care a participat.
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri Dame Judi Dench® (Ausquaker)
72,00 lei – 90,00 leiInterval de prețuri: 72,00 lei până la 90,00 lei
Evaluat la 5.00 din 5
Trandafiri Dame Judi Dench
Noutate de la producătorul David Austin: trandafirul Dame Judi Dench® face senzație!
Coloritul special și rezistența sa îl plasează între favoriții iubitorilor de trandafiri!
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Trandafiri Caramella® (Korkintera)
65,00 lei – 73,00 leiInterval de prețuri: 65,00 lei până la 73,00 lei
Trandafiri Caramella®
Trandafirul galben Caramella® este grațios și delicat și parcă te îndeamnă la o limonadă delicioasă!
Te poți bucura de el pe tot parcursul sezonului, pentru că are înflorire repetată.
Creatorul trandafirului Caramella® este Kordes.
Direct din stoc pentru o experiență de neuitat!
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.












Recenzii
Nu există recenzii până acum.