Trandafiri blütenRhein® creație 2024 Kordes
86,00 lei – 96,00 leiInterval de prețuri: 86,00 lei până la 96,00 lei
Trandafiri blütenRhein® creație 2024 Kordes
Acești trandafiri fac parte din cele 5 soiuri noi de la Kordes din 2024.
Cele mai noi creații (de trandafiri) beneficiază întotdeauna de cele mai noi inovații în cercetare. Hai să fim parte din poveste și din istoria fascinantă a trandafirilor!
Trandafiri blütenRhein® creație 2024 Kordes
Acești trandafiri fac parte din cele 5 soiuri noi de la Kordes din 2024.
Produs în curs de actualizare.
Greutatea la livrare este 0.5 kg pentru rădăcină nudă și 2 kg pentru ghiveci.
Caracteristici pe scurt:
| Culoare: | |
| Parfum: | Discret |
| Înflorire repetată: | Da |
| Înălțime la maturitate: | |
| Producător: | Kordes |
| Rezistența la boli: | Foarte rezistent |
| Rezistența la ingheț: |
Foarte rezistent |
Dacă ți-a plăcut acest trandafir, dă click aici pentru a vedea toata colecția de trandafiri. Poți complimenta grădina ta cu bujorii pe care ți-i recomandăm cu drag.
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 30 × 30 cm |
| Producător | Kordes |
| Denumire | Trandafiri blütenRhein® creație 2024 Kordes |
| Parfum | Discret |
| Rezistența la boli | Foarte rezistent |
| Rezistența la îngheț | Foarte rezistent |
| Înflorire repetată | Da |
| Greutate la livrare | 0,5 kg pentru rădăcină nudă, 2 kg cand se livrează la ghiveci |
| Disponibil la | Opțiunea Ghiveci, Opțiunea Rădăcină nudă |
Produse similare
Trandafiri Lavender Dream®
Trandafiri Lavender Dream®
Trandafirii Lavender Dream® sunt deosebiți pentru că au o culoare aparte, lavandă-roz.
Această varietate, opțiunea ”la GHIVECI” se poate precomanda cu livrare începând cu primăvara anului 2026.
Trandafiri Cassiopea®
Trandafiri Cassiopea®
Trandafirii Cassiopea® sunt potriviți pentru acoperirea unor zone problematice din grădina ta. Au valuri bogate de înflorire și sunt de talie mică.
Trandafiri The Poet’s Wife® (Auswhirl)
Trandafiri The Poet's Wife®
Trandafirul The Poet's Wife îți propune o surpriză: parfumul său intens de lămâie devine și mai puternic dar și mai dulce pe măsură ce se maturizează.
Încearcă opțiunile SUPERBE de trandafiri GALBENI Imogen®, tot de la David Austin.
Te așteptăm și pe comenzi@gradinaresc.ro sau 0738 647 458.
Așa cum am promis, m-am ținut de cuvânt și UNICUL Poet's Wife® a revenit în site ca opțiune de ”ghiveci”.
Trandafiri Pierre Arditi® (Meicalanaq)
Trandafiri Pierre Arditi®
Trandafirul Pierre Arditi este recunoscut internațional pentru parfumul său deosebit.
Parfumul care a convins juriile de specialitate din întreaga lume este unul intens fructat.
Așa cum am promis, m-am ținut de cuvânt și unicul Pierre Arditi® a revenit în site.
Trandafiri Mini Edenrose (Meibigboni)
Trandafiri Mini Edenrose
Tufa trandafirului Mini Edenrose te transpune într-o poveste feerică, de basm.
Acest trandafir poate fi si antrenat ca trandafir cățărător. Este potrivit și la semi-umbră (dacă umbra îl acoperă maximum o treime din zi).
Trandafiri Larissa® (Korbaspro)
Trandafiri Larissa®
Faceți cunoșiință cu un campion! Trandafirul Larissa® a câștigat medalii multiple la concursurile la care a participat.
Trandafiri Kosmos® (Korpriges)
Trandafiri Kosmos®
Trandafirul Kosmos® are un parfum moderat, cu o prezență memorabilă. Este și motivul pentru care a fost premiat în competițiile la care a participat.
Trandafiri Eustacia Vye® (Ausegdon)
Trandafiri Eustacia Vye
Tânăra educată din romanul lui Thomas Hardy, "The Return of the Native" ("Întoarcerea băștinașului") dă numele acestui trandafir absolut adorabil.
Îl vrei în colecția ta pentru că aduce căldură, lumină și bucurie!








Recenzii
Nu există recenzii până acum.