Trandafiri Here Comes the Sun® creație 2024 Kordes
86,00 lei – 96,00 leiInterval de prețuri: 86,00 lei până la 96,00 lei
Trandafiri Here Comes the Sun® creație 2024 Kordes
Acești trandafiri fac parte din cele 5 soiuri noi de la Kordes din 2024.
Cele mai noi creații (de trandafiri) beneficiază întotdeauna de cele mai noi inovații în cercetare. Hai să fim parte din poveste și din istoria fascinantă a trandafirilor!
Trandafiri Here Comes the Sun® creație 2024 Kordes
Acești trandafiri fac parte din cele 5 soiuri noi de la Kordes din 2024.
Distanța la plantare este de 40 cm, ceea ce-l face potrivit pentru borduri.
În zona de podiș din țara noastră, înflorește pur și simplu încontinuu pe tot parcursul toamnei.
Vara tolerează excelent soarele plin.
Este o creație 2024, ceea ce-l face beneficiarul anilor de cercetare de la Kordes.
Este un soi extrem de sănătos.
Greutatea la livrare este 0.5 kg pentru rădăcină nudă și 2 kg pentru ghiveci.
Caracteristici pe scurt:
| Culoare: | Galben |
| Parfum: | Discret |
| Înflorire repetată: | Da |
| Înălțime la maturitate: | 70 cm |
| Producător: | Kordes |
| Rezistența la boli: | Foarte rezistent |
| Rezistența la ingheț: |
Foarte rezistent |
Dacă ți-a plăcut acest trandafir, dă click aici pentru a vedea toata colecția de trandafiri. Poți complimenta grădina ta cu bujorii pe care ți-i recomandăm cu drag.
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 30 × 30 cm |
| Producător | Kordes |
| Denumire | Trandafiri Here Comes the Sun® creație 2024 Kordes |
| Parfum | Moderat |
| Rezistența la boli | Foarte rezistent |
| Rezistența la îngheț | Foarte rezistent |
| Înflorire repetată | Da |
| Greutate la livrare | 0,5 kg pentru rădăcină nudă, 2 kg cand se livrează la ghiveci |
| Disponibil la | Opțiunea Ghiveci, Opțiunea Rădăcină nudă |
| Culoare | Galben |
Produse similare
Trandafiri Lavender Dream®
Această varietate, opțiunea ”la GHIVECI” se poate precomanda cu livrare începând cu primăvara anului 2026.
Trandafiri Cassiopea®
Trandafiri la ghiveci Girandola®
Trandafiri Pacific Dream®
- miros puternic
- talie mică, se folosesc pentru paturi și borduri
- culoare spectaculoasă




















Recenzii
Nu există recenzii până acum.